|
Szukaj  Szukaj
 

 „Satysfakcja klientów to najlepsze świadectwo tego, że współpraca z REMONDIS Sanitech się opłaca.”

Mieszkańcy i przedsiębiorstwa - tysiące zadowolonych klientów.

REMONDIS Sanitech świadczy usługi dla kilkuset tysięcy mieszkańców Miasta Poznań, regionu Wielkopolski oraz Barwic i okolicznych gmin. Działamy terminowo, czysto i ekonomicznie. Zbieramy odpady, segregujemy je i poddajemy recyklingowi z myślą o ochronie środowiska i bezpieczeństwie mieszkańców. Czy  trzeba dodać coś więcej?

 

 

REMONDIS Sanitech obsługuje kompleksowo największe spółdzielnie w Poznaniu oraz dziesiątki osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych. Odbieramy odpady komunalne i surowce wtórne, organizujemy akcje wywozu odpadów wielkogabarytowych i zbiórki elektroodpadów. W razie potrzeby wspieramy zarządców nieruchomości także w zamiataniu i odśnieżaniu dróg dojazdowych.

 

 

REMONDIS Sanitech przejmuje od przedsiębiorców wszelkie zadania dotyczące gospodarowania odpadami przemysłowymi i niebezpiecznymi. Nie ma znaczenia czy są to największe w Wielkopolsce zakłady produkcyjne, sieci handlowe, czy małe firmy rzemieślnicze i usługowe. Przykładów szczególnie udanej współpracy z REMONDIS Sanitech możemy podać wiele, tutaj wymieniamy tylko kilka kluczowych referencji od takich firm jak: Enea, Aquanet, Kompania Piwowarska - Browary Lech, Zakłady MAN, Volkswagen, Novol, markety Leroy Merlin oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

 

Od ponad 18 lat REMONDIS Sanitech pomaga realizować ustawowe obowiązki związane z gospodarką odpadami i jest wiarygodnym partnerem dla Miasta Poznań oraz wielu gmin. Zaletą takiej współpracy dla władz samorządowych jest posiadanie strategicznego partnera, który przejmuje obowiązki związane z utrzymaniem czystości i porządku w gminie, pomaga stworzyć program gospodarki odpadami na danym terenie i zajmuje się jego realizacją.

 
Wydawca | Nota prawna | Polityka Cookies | © 2018 REMONDIS SE & Co. KG